На Рівненщині – нова об’єднана громада

Половина районів Рівненщини стали на шлях децентралізації

На Рівненшині утворилася 14-та  об’єднана громада – Локницька.

До цієї громади, що на Зарічненщини, увійшло 4 сільські ради – Кутинська, Кухченська, Нобельська та Локницька, передає прес-служба Рівненської обласної ради.

Громада нараховуватиме понад 5 тисяч жителів. Усі чотири сільські ради прийняли позитивні рішення про об’єднання та подали остаточні висновки на Рівненську ОДА.

Тож тепер громада чекає призначення виборів ЦВК.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія призначила дату перших виборів народних депутатів та голів сільських, селищних та міських рад у кількох об’єднаних територіальних громадах Рівненської області.

Відбудуться вибори 31 липня 2016 року, а 11 червня стартує виборчий процес у громадах, в яких призначили вибори. Вибори голів та депутатів відбудуться у Смизькій, Висоцькій та Пісківській об’єднаних територіальних громадах.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень