На РАЕС з’явився унікальний експонат (ФОТО)

Він має навертати усіх українців на вивчення історичного коріння

Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області передало Дідуха (сакральний український оберіг) на постійне експонування до етнографічної експозиції інформаційного центру «Полісся» Рівненської АЕС.

За словами члена товариства та мешканця Вараша Євгенія Басараба, котрий і передав цінний експонат на експозицію, цей Дідух є унікальним.

Він відповідає усім сакральним вимогам структурної будови Світлого Ірію. Створювала Дідуха жіноча секція товариства «Берегиня», яка відтворює давні українські ремесла: ткацтво, вишивання, виготовлення оберегів. Величний Дідух з теренів історичної Рівненщини має навертати всіх небайдужих українців на вивчення нашого історичного коріння, християнської духовної спадщини предків, - прокоментував дослідник.

Євгеній Басараба зазначив, що передача Дідуха інформаційному центру РАЕС – це лишень початок майбутньої плідної співпраці. Надалі у планах дослідника презентувати мешканцям Вараша фільми «Битва за Берестечко» та «Про Волинську трагедію» та провести конференцію, щоб познайомити учасників з унікальними історичними дослідженнями регіону.

Матеріали РАЕС

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень