На перевізників знову скаржаться

Цього разу - незрячі

[media=72063]

Люди нарікають на водіїв, які часто ведуть себе грубо. Зокрема, з цієї нагоди навіть зустрічалися у приміщенні УТОС з керівниками транспортної галузі міста та області.

[media=72064]

Незрячі кажуть, що перевізники не тільки підвищують на них голос, а й відмовляються їх перевозити взагалі. Зокрема, ось що  розповіла голова Рівненської обласної організації Українського товариства сліпих – Любов Боровська.

У транспорті сідаєш і чуєш: «Будь ласка візьміть, я інвалід.»
Відповів водій : «Інваліди сидять вдома». Розумієте, як важко слухати таке?

Натомість, начальник міського управління транспорту Віталій Миронюк вибачився за водіїв, але попередив, що сказати, що таких випадків більше не буде, не може.

Прикрі випадки є кожен день – це факт, незаперечний. Я, як керівник, мушу перед Вами вибачитись, але сказати сьогодні, що такого з завтрашнього дня не буде, я не можу.

Зауважимо, що 15 жовтня в Україні відзначався День Білої тростини, тож незрячі вирішили нагадати про себе та свої проблеми чиновникам. До слова, нині у Рівному – 480 осіб з непоправними вадами зору.

 

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень