На Набережній у Рівному собака кидається на людей

Вона грається поряд з дітьми, які проживають у будинку на Набережній, 22

Фото ілюстративне

Про це повідомляють на Вайбер «Радіо Трек» (0637341064) люди, на яких накинулась руда собака. Зокрема, рівнянин стверджує, що на нього посеред білого дня напала собака рудого окрасу.

Вирішив скоротити шлях і пройти через один із дворів на Набережній. У дворі на мене накинулась собака, руда.  Хотів відігнати її, але вона почала скаженіти і ледь мене не вкусила. Прикро, що ніяк не відреагувала жіночка, яка стояла поряд і курила. Мене фактично врятували діти, які почали відганяти Лиску (очевидно так звати пса - ред.). Жінка потім сказала, що собака дворова. Просто не любить, як у їх дворі ходять чужі, - повідомив рівняни. 

Зауважимо лише, що подібних випадків в місті багато. Рівнянам варто бути обережними.

Нагадаємо, минулого тижня у Рівному щеплювали домашніх тварин від сказу та інших хвороб. По всьому місту стояли намети, де домашніх улюбленців вакцинували безкоштовно.

До слова, лікарі зауважували, що багато рівнян приводили навіть собак, які проживають у дворах їх багатоповерхівок.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень