Рівненський пес, врятований від знущань учасницею світового конкурсу краси, потребує операції

Тварина досі перебуває у ветеринарній клініці

Про цю історію сайт Радіо трек писав у публікаціях  Зоозахисники б'ють на сполох: у Рівному господар знущається над собакою та Підозрюваний у знущанні над твариною зник. Чому у нього не вилучили пса?  А про його рятівницю розпвідав у матеріалі  Рівненського пса від знущань господаря рятувала учасниця світового конкурсу краси

Виглядає пес нині краще, ніж тоді, коли його забрали у господаря ( на фото вгорі видно, яким був замордованим). Але до завершення лікування далеко. Про це у соцмережі Фейсбук написала рятівниця добермана Євгенія Прокопенко:

Новости о Щенке.
Есть хорошие и плохие.
Хорошие - Ребёнок поправился на 3 кг, стал шустрым и активным, меняется просто на глазах!
Плохие - как врачи не пыталась, но лапке помочь без оперативного вмешательства они не могут. Поэтому мы готовимся к операции.

 

Большая просьба ко всем ровенчанам, кто лечился у ветврача Кондратюк Н.Л и у кого возникли вопросы по качеству предоставления ветеринарного обслуживания, этот врач лечил нашего доберманчика - напишите, пожалуйста, мне в личку.

Як виглядає пес нині - можна переглянути на фото внизу:

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень