Рівненський пес, врятований від знущань учасницею світового конкурсу краси, потребує операції

Тварина досі перебуває у ветеринарній клініці

Про цю історію сайт Радіо трек писав у публікаціях  Зоозахисники б'ють на сполох: у Рівному господар знущається над собакою та Підозрюваний у знущанні над твариною зник. Чому у нього не вилучили пса?  А про його рятівницю розпвідав у матеріалі  Рівненського пса від знущань господаря рятувала учасниця світового конкурсу краси

Виглядає пес нині краще, ніж тоді, коли його забрали у господаря ( на фото вгорі видно, яким був замордованим). Але до завершення лікування далеко. Про це у соцмережі Фейсбук написала рятівниця добермана Євгенія Прокопенко:

Новости о Щенке.
Есть хорошие и плохие.
Хорошие - Ребёнок поправился на 3 кг, стал шустрым и активным, меняется просто на глазах!
Плохие - как врачи не пыталась, но лапке помочь без оперативного вмешательства они не могут. Поэтому мы готовимся к операции.

 

Большая просьба ко всем ровенчанам, кто лечился у ветврача Кондратюк Н.Л и у кого возникли вопросы по качеству предоставления ветеринарного обслуживания, этот врач лечил нашего доберманчика - напишите, пожалуйста, мне в личку.

Як виглядає пес нині - можна переглянути на фото внизу:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень