На італійських пляхаж заборонили «бронювати» місця

Влада Італії ввела штрафи для відпочивальників, які намагаються незаконно "застовпити" кращі місця на пляжах.

Типова ситуація на італійських міських пляжах: ранні відпочивальники виявляють, що найліпші ділянки ще з вечора зайняті рушниками, парасольками й шезлонгами їхніх "конкурентів". З огляду на невдоволення туристів влада Тоскани, Сардинії та низки інших прибережних регіонів країни вирішила штрафувати осіб, які прагнуть у такий спосіб зарезервувати собі "місце під сонцем".

Сума штрафу становитиме €200.

За словами правоохоронців, використання шезлонгів, парасольок та інших предметів з метою зайняти оптимальні місця є поширеним явищем та несправедливим стосовно інших курортників.

Нові правила вже почали діяти. На вихідних служба берегової охорони Ліворно конфіскувала залишені з ночі 37 шезлонгів, 30 парасольок, рушники й навіть кілька купальників. Аналогічні випадки були зафіксовані також на пляжах Торторето й Розето-Капо-Спуліко.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень