У центрі Рівного патрульні штрафували пішоходів (ФОТО)

Напередодні за зміну патрульні оштрафували 10 пішоходів.

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Рівного.

«З метою профілактики ДТП, патрульні зосереджують увагу на пішоходах як на повноцінних учасниках дорожнього руху. Сьогодні інспектори стежили за проблемними ділянками міста – районом автовокзалу, проспектом Миру, вулицею Соборною в районі ринку, де фіксується найбільша кількість порушень.

 

За день полісмени винесли більше 30 усних попереджень та склали 10 постанов за ч.1 ст.127 КУпАП (невиконання пішоходами ПДР)», – інформують правоохоронці.

Як зазначають поліцейські, порушники найчастіше посилались на брак часу та звичку переходити ділянку в недозволеному місці.

«Я ходжу тут все своє життя і буду ходити», – заявила порушниця інспектору, який проводив профілактичну бесіду.

У поліції нагадують, що вартість штрафу складає 51 грн. Його розмір збільшується, якщо пішохід нетверезий.

Щодня патрульні Рівного складають на пішоходів від 5 до 10 адмінматеріалів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень