На тілі з'явилися плями: Олена Кравець розсекретила хворобу, з якою бореться вже три роки (ВІДЕО)

Все через емоційне потрясіння

Акторка студії «Квартал 95» Олена Кравець зізналася, що вона вже три роки хворіє на кропив'янку. Спочатку в неї на тілі з'явилася одна маленька пляма, і зірка не думала, що ситуація серйозна.

Про проблеми зі здоров'ям 44-річна знаменитість розповіла вперше в інтерв'ю Маші Єфросиніній. Свою недугу Кравець назвала випробуванням, яке змінило її життя. Вона наголосила, що кропив'янка «вплинула на багато що» і лікування виявилося непростим.

— Три роки тому нізвідки, незрозуміло чому, невідомо як, з якої причини трапилася зі мною якась реакція шкірна. Не зрозуміло на що – на якесь емоційне потрясіння. Я зараз уже, звичайно, розумію на яке, – сказала акторка.

Вона розповіла, що надіслала фото плями своїй лікарці. Та сказала Кравець, що це кропив'янка і проходить вона щонайбільше за шість тижнів. Медикиня порадила зірці не хвилюватися.

— І я не парилася. І ось минуло шість тижнів, а кропив'янка не минула. І ось уже третій рік вона зі мною. І це мій життєвий контекст.

Ми з нею за ручку. Вона пам'ятає про мене, а я про неї. Не даємо одна одній про себе забути, – з гумором висловилася шоувумен.

Вона зазначила, що як і раніше «в процесі зцілення».

— Як мені здається, я виходжу на якусь пряму дорогу в цьому питанні, – сказала артистка.

Зірка наголосила:

— не хочу заглиблюватися в цю тему поки вона не стане перегорнутою сторінкою. Я хочу закінчити лікування, – зазначила гумористка.

— На сьогодні я стала магістром у галузі подібних штук... «Заболевания» з коренем «біль» – його немає, – заявила знаменитість.

Акторка додала, що їй не подобається думати, «за що?» це з нею сталося. Краще ставити собі інше запитання: «Для чого?».

 

— Вона сказала, що кропив'янка – «дуже непроста» недуга, що точно стала для неї випробуванням. Артистка веде комплексну роботу в боротьбі з хворобою. «Я оточила її», – пожартувала Кравець.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень