На Рівненщину надійшли «лікарняні» листки, втім є одне АЛЕ

Коли можна отримати виплати?

120 000 лікарняних листків надійшло на Рівненщину. Без них медустанови області були майже пів року. Отримали лікарняні ще два тижні тому. Про це під час брифінгу повідомила координаторка вакцинації в Рівненській області Олена Гандзюк.

Вони роздані, по лікувальних закладах їх треба обмінювати для того, щоб отримати виплати. До прикладу, ПМСД «Центральний» отримали 1500 листків, - каже Олена Гандзюк.

Свої довідки ви можете міняти на лікарняні листки, щоправда, поки  за березень та квітень.

Відсутність  «лікарняних» листків очільник обласної медицини зумовлене тим, що в державі триває процес реформи диджиталізації, тобто перехід на електронну систему. Тому МОЗ інтенсивно впроваджує введення електронного листка тимчасової втрати працездатності.

Нині область працює у звичному режимі, заклади надають меддопомогу і всі документи видають пацієнтам.

Усі області готуються до переведення закладів охорони здоров'я на систему електронного документообігу. Найближчим часом Рівненщина матиме ресурс для видачі електронних «лікарняних» листків.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень