На Рівненщині у серпні подорожчає холодна вода 

В окремих громадах тариф буде більшим ніж у Рівному 

На Рівненщині подорожчає вода. За холодне водопостачання та водовідведення платити більше доведеться мешканцям Демидівки.

Новий тариф запрацює вже у серпні, і куб води коштуватиме 38 гривень. Це на 10 гривень більше, ніж зараз.

Своє рішення Демидівська селищна рада аргументує тим, що через збільшення мінімальної зарплати цього року та прожиткового мінімуму, а також подорожчання електроенергії - чинний тариф не відшкодовує фактичні витрати постачальника.

Слід зауважити, що тариф на холодну воду у Демидівці з серпня буде вищим, ніж у Рівному, де куб води коштує поки що близько 32 гривні 60 копійок. Але якщо у Демидівці рішення про збільшення тарифів приймає місцева влада, то щодо обласних центів рішення ухвалює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

З початку повномасштабного вторгнення там уже двічі намагалися підняти тарифи на холодну воду, але ініціативу не підтримав президент та уряд. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень