На Рівненщині померли дві жінки із підтвердженим коронавірусом

У Сарнах

Кількість інфікованих коронавірусом на Рівненщині щодня збільшується.

Зростає і кількість госпіталізацій, зокрема у Сарненській районній лікарні.

Так, станом на сьогодні у реанімації медзакладу перебуває 5 хворих на коронавірус, усі в тяжкому стані та кисне залежні, 2 пацієнтів перебувають на неінвазивній ШВЛ, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на головлікаря медзакладу Василя Іванюка.

Впродовж останньої доби у лікарні померли 61 та 77-річні мешканки Сарн, у яких раніше діагностували коронавірусну хворобу.

В інфекційному відділені на сьогодні є 24 хворих коронавірусом. За минулу добу відділення поступив один пацієнт та 2 виписали з одужанням.

 

В обсерваційному відділені нині перебуває 84 хворих, з них 14 – в хірургічному корпусі. У 72 госпіталізованих вже підтвердили коронавірус. За добу поступив ще один пацієнт та одного перевели в реанімаційне відділення.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень