На Рівненщині заборонили УПЦ МП: історичне рішення (ФОТО/ВІДЕО)

Щойно депутати обласної ради проголосували за таке рішення

Рівненська обласна рада заборонила діяльність УПЦ (МП) на території області і скасувала рішення своїх попередників від вересня 1991 року.

Нагадаємо, у Рівному ухвалили рішення про заборону московського патріархату. На позачерговій сесії міської ради депутати проголосували за припинення права користування земельними ділянками упц мп та звернулися до Верховної Ради, Кабінету Міністрів та СБУ щодо заборони діяльності цієї релігійної організації в Україні.

На відміну від п’ятниці, сьогодні було достатньо депутатів, практично всі рішення ухвалювали одноголосно. Додамо, що в документах ідеться майже про 2 гектари землі, якими користується УПЦ МП у Рівному.

Запам'ятаймо цей історичний день.

На засіданні сесії Рівненської обласної ради було 55 депутатів. Після тривалих обговорень та виступів Архієпископа Рівненського та Острозького від УПЦ МП Пимена депутати підтримали рішення про заборону діяльності церков УПЦ МП. 

Це рішення одноголосно підтримали 55 депутатів і схвалили його оплесками. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Пицька

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень