З історичної пам’ятки в центрі міста виганяють бібліотеку: хтось «поклав око» на будівлю?

Це перлина архітектури в самісінькому серці міста

У центрі Рівного, за адресою Симона Петлюри, 27 розташована історична пам’ятка – будинок Басі Каган.

Це будівля в стилі модерн, зведена в 30-их роках XX ст. Понад 50 років це приміщення займає Рівненська обласна бібліотека для дітей. 

І ось, як написала на своїй фейсбук-сторінці депутатка міської ради Галина Кульчинська, нещодавно бібліотеці «вказали на двері». Виїхати їм дали часу до 1 березня 2023 року. 

Бібліотечні фонди й персонал вирішили «оптимізувати» та перенести до двох інших приміщень бібліотеки – на Відінській та проспекті Миру. Ці два приміщення бібліотека бере в оренду у міста.

Депутатка припускає, що унікальна будівля просто «впала комусь в око».

Як стало відомо Радіо Трек, нарада, де прийняли таке рішення, відбулася на початку лютого. У ній взяли участь голова обласної ради, його заступники, а також голова бюджетної комісії обласної ради. 

Закладу вказали на двері
Закладу вказали на двері

Ми з’ясовуємо, на якій підставі бібліотекарів повідомили про виселення, якщо на сайті обласної ради не опубліковано жодних відповідних документів. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень