Ексдиректор металобази з Рівного очолив райадміністрацію в «ДНР» (ФОТО)

Чого тільки не буває

Фото з бази "Миротворець".

Колишній директор рівненського підприємства працює очільником району в так званій ДНР.

Екскерівник фірми «Керамет-Рівне» Олександр Спінул - нині чиновник у смт Тельманове у т.з. Донецькій народній республіці.

Він обіймає посаду голови "Тельманівської райадміністрації", йдеться на офіційному сайті. Сепаратистські новинні ресурси розповідають, що до війни Спінул був донецьким бізнесменом.

Утім з 2007 по 2013 рік він керував фірмою «Керамет-Рівне», яка приймала металолом. До цього Спінул працював на керівних посадах донецьких піприємств.

Дані Мін'юсту про підприємство.

«Українська кар'єра» у біографії Олександра Спінула обривається у грудні 2015 року, коли він покинув пост начальника західного управління компанії ОО «Інтеграл» (Керамет-Рівне). Перед тим він отримав грамоту Українського союзу промисловців і підприємців.

До слова, у Рівному колишнє підприємство Спінула розташоване на вулиці Білій, 87а. Нині там приймає метал підприємство «Інтеграл».

Ці фірми належать всеукраїнській компанії заготівлі та збору чорних металів «Керамет». Але це вже інша історія.

Далі Спінул повернувся на Донбас, де також працював у бізнесі.

У 2019 році його призначають на посаду керівника Тельманівської адміністрації.

З того ж року діє його сторінка у забороненій російській соцмережі «ВК». Інші облікові записи – видалені. Так, якщо спробувати знайти дописи у соцмережах про Спінула до 2019 року, можна наштовхнутися на видалені сторінки та дописи.

На його ж офіційній сторінці у ВК висвітлюється діяльність сепаратистської адміністрації, регулярно ведеться пропаганда щодо «украинской агрессии» тощо.

І вважає важливими поправки до Конституції РФ, які анулювали президентські терміни Путіна.

Зараз Спінул занесений до бази «Миротворець». Також джерела кажуть, що "чиновник" товаришував з убитим главою ДНР Олександром Захарченком.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень