На Північному у Рівному зносять 6 гаражів (ФОТО)

«Закон – один для всіх», - наголошує міський голова Олександр Третяк

У Рівному продовжують боротися з незаконними спорудами. Демонтують комунальники, зокрема, гаражі, що встановлені без відповідних дозволів.

Сьогодні роботи поводять на вулицях Шухевича та Волинської дивізії, повідомив на своїй сторінці у фейсбук міський голова Олександр Третяк.

Міський голова Рівного Олександр Третяк
Міський голова Рівного Олександр Третяк

Власники цих об’єктів отримували приписи щодо необхідності самостійно їх прибрати, однак проігнорували букву закону. Тож 6 гаражів-черепашок зносять комунальні служби, наголошує очільник Рівного:

– Закон один для усіх, тож ми продовжуємо демонтаж гаражів, що встановлені без дозволів. Зокрема, сьогодні, проводимо демонтаж 4-х незаконних гаражів на вулиці Волинської дивізії та ще 2-х на Шухевича.

 

Рішення про демонтаж було прийнято під час засідання Рівненського міськвиконкому. Усі власники незаконних споруд отримували попередження про демонтаж. Так, як вони самостійно їх не прибрали, то сьогодні цим займаються комунальні служби.

Зауважимо, що кількість об’єктів, які підпадають під демонтаж, постійно змінюється. Рішення щодо їх знесення приймає міськвиконком.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Більше оголошень