У Рівному облагородять район гідропарку: буде велика парковка, доріжки і тренувальне поле

Цей район зараз активно оновлюється у зв’язку з будівництвом «Авангарду», - каже Олександр Третяк

Устя і район гідропарку. Рівне. Фото ілюстративне
Устя і район гідропарку. Рівне. Фото ілюстративне

Завдяки реконструкції «Авангарду» до ладу приведуть і район гідропарку. Якісні зміни очікують на тренувальне поле, що між стадіоном та НВК №2 «Школа-Ліцей», а ще – на парковку біля стадіону.

Йдеться про цей район. Фото з гугл-мапс
Йдеться про цей район. Фото з гугл-мапс

Про це в ефірі Радіо ТРЕК повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк:

– Ми хочемо провести до ладу тренувальне поле, будуть роботи по розширенню парковки біля стадіону і, відповідно, доріжки теж ремонтуватимуть.

 

Цей район зараз активно оновлюється у зв’язку з будівництвом «Авангарду».

Очільник Рівного Олександр Третяк
Очільник Рівного Олександр Третяк

Нагадаємо, що реконструкцію основної частини стадіону «Авангард» планують завершити до кінця 2021 року. Нині об’єкт готовий приблизно на третину.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень