На харчування у школах «від киян» скаржаться батьки Рівного

Але вплинути на нього не можуть

На харчування у школах Рівного, яке організовує столична фірма «Рамедас» скаржаться батьки учнів. Про це сьогодні на сесії міськради розповіла заступник міського голови Марина Кузмічова:

Скарги були в основному по «Рамедасу». Це школи №№5, 8, 15. В деяких школах не було скарг. Тому що «Рамедас» це – київська фірма і вона наймає наших підприємців.

 

Ми не раз вже стрічалися з представниками «Рамедасу». І крім обіцянок, що буде виправлена та чи інша ситуація, ми нічого не отримали.

 

Розірвати тендерну угоду не могли, тому що у нас тоді діти залишаться без харчування на період, доки буде відбуватися тендер.

 

Тому зараз очікуємо на тендер нових підприємців. І сподіваємося, що вони будуть порядні.

На жаль, пояснила Кузмічова, на тендерні процедури батьки не можуть ніяк впливати. Бо це не передбачено законом.

І контролювати роботу підприємців, які здійснюють харчування, можуть лише управління освіти і Держпродспоживслужба, а не батьки.

Це велика проблема. Ми - так само її заручники.

 

Але сподіваємося, що на нові умови вийдуть нові підприємці. Бо нині нові вимоги до меню і до технологій, - висловила сподівання Марина Кузмічова.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень