На харчування у школах «від киян» скаржаться батьки Рівного

Але вплинути на нього не можуть

На харчування у школах Рівного, яке організовує столична фірма «Рамедас» скаржаться батьки учнів. Про це сьогодні на сесії міськради розповіла заступник міського голови Марина Кузмічова:

Скарги були в основному по «Рамедасу». Це школи №№5, 8, 15. В деяких школах не було скарг. Тому що «Рамедас» це – київська фірма і вона наймає наших підприємців.

 

Ми не раз вже стрічалися з представниками «Рамедасу». І крім обіцянок, що буде виправлена та чи інша ситуація, ми нічого не отримали.

 

Розірвати тендерну угоду не могли, тому що у нас тоді діти залишаться без харчування на період, доки буде відбуватися тендер.

 

Тому зараз очікуємо на тендер нових підприємців. І сподіваємося, що вони будуть порядні.

На жаль, пояснила Кузмічова, на тендерні процедури батьки не можуть ніяк впливати. Бо це не передбачено законом.

І контролювати роботу підприємців, які здійснюють харчування, можуть лише управління освіти і Держпродспоживслужба, а не батьки.

Це велика проблема. Ми - так само її заручники.

 

Але сподіваємося, що на нові умови вийдуть нові підприємці. Бо нині нові вимоги до меню і до технологій, - висловила сподівання Марина Кузмічова.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень