Микола Чабан зі Здолбунова виборов 1 місце на турнірі з вільної боротьби

Микола був єдиним спортсменом з Рівненщини на відкритому всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юніорів пам’яті Олекси Довбуша у Коломиї

Цього року турнірні змагання були ювілейними, 50-ми. У турнірі брали участь представники Польщі, Грузії, Білорусі, Росії, Азербайджану, Казахстану, Молдови, Вірменії і, звичайно, України. Виборене перше місце на цьому турнірі означає виконання нормативу майстра спорту України, тож стимул змагатися на повну силу був досить серйозним.

Сімнадцятирічний здолбунівчанин Микола Чабан виборов перше місце у ваговій категорії 50 кг, поборовши спочатку харків'янина з рахунком 6:2, а у фінальному двобої подолав коломийчанина, перемігши з рахунком 6:0. 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень