Микола Чабан зі Здолбунова виборов 1 місце на турнірі з вільної боротьби

Микола був єдиним спортсменом з Рівненщини на відкритому всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юніорів пам’яті Олекси Довбуша у Коломиї

Цього року турнірні змагання були ювілейними, 50-ми. У турнірі брали участь представники Польщі, Грузії, Білорусі, Росії, Азербайджану, Казахстану, Молдови, Вірменії і, звичайно, України. Виборене перше місце на цьому турнірі означає виконання нормативу майстра спорту України, тож стимул змагатися на повну силу був досить серйозним.

Сімнадцятирічний здолбунівчанин Микола Чабан виборов перше місце у ваговій категорії 50 кг, поборовши спочатку харків'янина з рахунком 6:2, а у фінальному двобої подолав коломийчанина, перемігши з рахунком 6:0.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4