«Мы завозим, сливаем, вот, и продаем»: На Херсонщині окупанти «віджимають» бізнес у підприємців

Хочуть нажитися на АЗС

Окупаційна влада на Херсонщині «віджимає» приватний бізнес у місцевих підприємців.  Загарбники хочуть привласнити регіональні АЗС, щоб на них продавати завезене з Криму пальне, повідомляє Служба безпеки України.

 «…если можно будет работать через заправки брошенные, сегодня же никто туда бензин не возит? Нет! Ну, по законам «спецоперации» можно пользоваться ими. Мы завозим, сливаем, вот, и продаем», – пропонує радник «голови» Криму Рустем Німетуллаєв.

«Гауляйтер» Генічеська Геннадій Сивак погоджується з пропозицією, але переймається, щоб «бабло из под носа не увели…», бо не хоче залишитись без додаткового «заробітку».

«Ну, надо же персонал… Ты же понимаешь в чем проблема?! Лавандос, как? То есть, мне нужно организовать инкассацию, аудит, чтобы они ничего не перли…» – каже колаборант.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень