Усе найкраще - дітям. Але не в Народному домі?

Замість політиків – дітей поселити у Народному домі Рівного запропонувала депутат міськради Рівного Любов Романюк

Зокрема, на її думку, тут можна було б розмістити музичну школу №1, що на вулиці 16 Липня, приміщення якої потребує капітального ремонту. А політичні партії, які зараз орендують офіси у Народному домі, вважає депутат, могли б винайняти більш пристойні приміщення в іншому місці. Бо, мовляв, мають на це кошти. Таку ідею підтримали і деякі користувачі соцмережі Фейсбук. 

Оскільки Народний дім перебуває у міській комунальній власності, наскільки ця ідея реальна – ми поцікавилися у  начальника міського управління комунальною власністю Рівного Наталії Поліщук:

Я навіть не можу вам сказати, чи це реально. Все в руках депутатського корпусу. Ми колись пробували припинити деякі договори оренди. У нас цього не вийшло. Знову ж таки, виступили депутати, що це є Народний дім, це дім, в якому дійсно збирались політичні партії, громадські організації. І нам фактично не дозволили припинити договори оренди. 

Втім, навряд чи орендарі Народного дому відмовляться від своїх приміщень на користь дітей. Адже користуються ними фактично за безцінь. Так, за словами Наталії Поліщук, за оренду у Народному домі громадські організації платять лише 3% від експертної оцінки вартості приміщення, політичні партії – 4%. Лише одну гривню орендної плати вносила організація Українське козацтво «Волинська січ» за приміщення під кімнату-музей Василя Червонія, але з нею уже розірвали угоду. Ще у Народному домі є безліч орендарів, які користуються приміщеннями взагалі безоплатно, приміром, творчі спілки – письменників, художників, а також депутати Верховної Ради. 

Нагадаємо, що ми писали про те, що у Рівному назвали винних у руйнуванні Народного дому.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень