Муляренко змагатиметься за посаду міського голови

Він хоче прискорити розвиток Рівного

На посаду міського голови вирішив балотуватися ексголова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Кандидат в очільники Рівного офіційно заявив про це на майдані Незалежності у День міста 30 серпня.

За словами Олексія Муляренка, новий міський керманич має прискорити розвиток Рівного, адже нинішня проблема міста – це застарілі погляди на його розбудову, говорить Олексій Муляренко:

На жаль, можемо констатувати той факт, що Рівне дуже повільно розвивається останніми роками. Дуже повільно. І зараз місту потрібне перезавантаження, свіжий подих і яскравий розвиток.

Команду, з якою йтиме на вибори, Олексій Муляренко презентуватиме пізніше.

На його думку, на посаді міського голови насамперед потрібно створити якісну міську адміністрацію: призначити кваліфікованих заступників і керівників управлінь, утворити логічно працюючу більшість у міській раді та й самому бути віддаленим від політичних впливів.

Олексій Муляренко говорить, що люди вже втомилися від словосполучення «нові обличчя», тому важливо до керування містом залучити насамперед професіоналів:

Не є питанням шукати та боротись за нові обличчя. Головне, аби це були професіонали своєї справи, компетентні люди, незаангажовані, 100% важливо, аби не корумповані.

Окрім заяви щодо балотування на міського голову, Олексій Муляренко також нагородив переможців фотоконкурсу «Рідне Рівне» та подарував Клубу вболівальників спідвею сертифікат на придбання прибирально-поливального автомобіля, який просили спортсмени. 

Олексій Муляренко та один із найвідоміших спідвеїстів Рівного Марко Левішин.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень