Можуть «забухати»?! Астрологиня назвала три знаки Зодіаку

Проблеми з алкоголем можливі лише у трьох знаків

Пристрасть до алкоголю може бути властива представникам всіх знаків зодіакального кола.

Проте деякі з них більш схильні до шкідливих звичок — передусім до вживання спиртних напоїв, — ніж інші.

Астрологиня Людмила Булгакова назвала знаки зодіаку, у яких можливі проблеми з алкоголем. Про це повідомляє ТСН.

Овен (21.03 – 20.04)

Овни, які живуть напруженим — як внутрішнім, так і соціальним — життям, шукають можливість як слід розслабитися, і алкоголь, на їхній погляд, — найкращий спосіб відірватися і відпочити. Вони не визнають слабоалкогольних напоїв — впевнені, що це не більше ніж пустощі, тому вважають за краще міцний алкоголь: віскі, джин, ром, коньяк. Під впливом винної пари вони стають ще більш впертими й запальними, ніж зазвичай, тому в такі моменти краще з ними не зв'язуватися.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці під впливом алкоголю стають добрими і милостивими, але вже якщо вони починають вживати спиртне, душевно-терапевтичними дозами не обмежаться — питимуть до тих пір, поки зможуть — хоча б умовно — стояти на ногах. Такий стан дуже подобається представникам знака, тому вони цілком можуть потрапити в алкогольну залежність. Тим, хто перебуває  поруч із ними, необхідно — зрозуміло, за можливості — утримувати їх від поганої звички.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Стрільцям спиртне допомагає посилити відчуття повноти й радощів життя, які вони відчувають повною мірою, але під впливом винної пари їхній оптимізм збільшується в рази. Пити воліють в компанії — їм подобається галасливе гуляння з тостами й анекдотами, в якому вони, звичайно ж, грають першу скрипку. Але і відсутність людей поруч не збентежить їх — вони з таким же успіхом здатні напитися на самоті, а це вже найкоротший шлях до алкоголізму.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень