Намети замість торгових точок в центрі Рівного погрожують встановити підприємці

Сьогодні на сесію Рівнеради вже вкотре прийшли підприємці з ринку «Моріон»

Продавці з центрального продуктового ринку вимагали від міського голови достроково розірвати договір оренди з нинішнім співвласником ринку Ігорем Свистуном, провести аудит фінансової діяльності ринку та Будинку побуту і повернути останній у комунальну власність.

У разі невиконання їхніх вимог – пригрозили встановити намети.

Секретар міськради Сергій Паладійчук втихомирював підприємців з ринку "Моріон".

Підтримку торговцям висловила депутат Анна Іванова. Бо співвласник ринку, каже вона, за роки оренди не спромігся на покращення умов:

- Він не вклав жодної копійки! У мене пропозиція: щоб не знущатися над цими людьми - передати Будинок побуту у комунальну власність міста. У нас є управління комунальною власністю, управління торгівлі... І закрити це питання. Досить ходити цим людям і знущатися над ними.

 

Промова Анни Іванової завершилася оплесками підприємців.

Її навіть запропонували призначити головою депутатської комісії, яка розбирається у ситуації, що склалася на ринку. Утім, Анна Іванова відмовилася.

Разом з тим, пролунала пропозиція продати будинок побуту з аукціону, але міський голова нагадав, що таке рішення уже розглядали на сесії і його не підтримали депутати.

Сесія міськради Рівного, засідання 2 листопада

Читайте також: На купівлю Будинку побуту в центрі Рівного є три претенденти. «Ви краще тролейбусне управління продайте!». Рівненська влада хоче продати Будинок побуту

У результаті суперечок Володимир Хомко відповів підприємцям, що вирішити конфлікт може лише депутатська комісія, і запропонувати як – теж її робота. А напрацьовані пропозиції розглянуть депутати на сесії.

Щодо будь-яких фінансових чи інших махінацій і порушень, у яких підприємці підозрюють керівництво ринку, міський голова порадив звертатися із заявою до правоохоронних органів.  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень