ON-LINE

Монетизація на Рівненщині, або СМСки дійшли до субсидій

вівторок, 22 січня 2019
Про те, як виплачуватимуть допомогу від держави у цьому році

В Україні з першого січня стартувала монетизація субсидій. Вона проходитиме у три етапи та з нововведеннями. Умови призначення субсидій лишаються ті ж самі.

Докладніше про них розповість заступник начальника управління соцзахисту Рівного Денис Наумов:

Монетизація відбуватиметься в три етапи. На першому етапі - з першого січня - участь в монетизації передбачена для домогосподарств, які звертатимуться за призначенням субсидії з першого січня.

 

Першого травня монетизація торкнеться тих, хто подаватиме на призначення з першого травня, і з першого жовтня монетизація торкнеться всіх, кому призначили субсидію. А після завершення опалювального сезону зекономлені кошти отримувачам перекажуть на рахунок в банку.

Для отримання допомоги від держави треба буде подати заяву-декларацію, в якій обов’язково вказати номер телефону. Домогосподарствам, яким станом на перше січня вже призначили субсидію, не потрібно знову звертатися за її призначенням.

Допомогу виплачуватимуть до кінця квітня. Також  в Ощадбанку автоматично створять електронні акаунти отримувачів субсидії .

Там буде вся інформація щодо нарахування субсидій та їх залишок. Повідомлення також приходитимуть у вигляді СМС на телефон користувача.

Зазначимо, що у Рівному допомогу на оплату комунальних послуг отримують 23 тисячі домогосподарств. На літній неопалювальний сезон їхня кількість зменшиться.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного