Молокопереробному підприємству на Рівненщині загрожує понад мільйон гривень штрафу (ФОТО)

За нелегальних працівників

Інспекційне відвідування молокопереробного підприємства, що виготовляє розсільні сири, здійснили інспектори праці Управління Держпраці у Рівненській області.

На робочих місцях фахівці виявили 11 осіб, з якими роботодавець не уклав трудові договори.

Нелегальні працівники виконували виробничі функції з підляганням внутрішньому трудовому розпорядку.

Це порушення трудового законодавства тягне за собою штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат за кожного неналежно оформленого працівника.

Тож роботодавцю «світить» 1 228 590 гривень штрафу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень