Інспектори чатують власника весь день: хто і що будує навпроти школи № 4 у Рівному (ФОТО)

З’ясовують інспектори ДАБК

Цими вихідними незаконну добудову до будинку на Жуковського, 37, у Рівному помітив депутат Рівненської міської ради, очільник комісії з питань міського господарства Назарій Поліщук.

Депутат обурився, що власник добудови забрав майже 10 квадратних метрів тротуару. У коментарі журналісту «Радіо Трек» Назарій Поліщук повідомив таке:

Я звернувся до інспекторів ДАБК із проханням перевірити цю добудову. Але з’ясувалось, що там вже працюють фахівці архітектурно-будівельного контролю.

Про ситуацію знають інспектори ДАБК. Ім’я власника квартири встановили, втім у понеділок на «об’єкті» нікого не було, каже заступник начальника міського управління ДАБК Микола Дядюсь:

Самочинне будівництво там. Ми розпочали перевірку, нині там нікого немає. Ми з’ясували ім’я власника квартири. Дозвільних документів на будівництво ніхто не давав. Ми цілий день чергуємо тут, аби когось застати. Поки нікого на місці не застали.

Микола Дядюсь пообіцяв знайти замовників будівництва, на яких, очевидно, чекає штраф.

ДАБК звертатиметься з цього приводу до правоохоронців.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень