Молода волинянка на Новий рік народила вдома 8-му дитину

Їй 32

32-річна Оксана Осадчук із села Стобихівка Камінь-Каширського району у перший день нового року народила вдома восьму дитину.

Хлопчик виявився ще тим «поспішайком», тому мамі довелося народжувати вдома, - пише Волинь Post із посиланням на газету Полісся.

Зауважують, що подібного випадку в селі давно не траплялося.

Проте нестандартні пологи пройшли успішно.

«Чесно, ніколи не очікувала, що вдома народжуватиму. Та й для медиків, які приймали пологи, це стало справжнім викликом.


У нашій Стобихівці такого давно не чули. Звичайно, переживали, але дякувати Богу, минулося все добре», – каже Оксана, ніжно пригортаючи до грудей свою дорогу кровинку.

Жінка зізнається, що бути матір’ю – непросто, а багатодітною – ще важче.

«Кожна поява дитини – для нас із чоловіком Яковом втіха.


Ми з таких родин, де питання народжувати чи ні навіть не виникає. Скільки Бог дасть, стільки й народжувати будемо.


Аби тільки сил давав, здоров’я», – впевнено додає жінка.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень