Модний дім «Escada» оголосив про банкрутство

Проблеми загострилися під час пандемії

Німецький виробник одягу класу люкс «Escada» оголосив про банкрутство. Причиною стали зростанням конкуренції на ринку дорогого одягу і пандемія COVID-19.

Німецькі ЗМІ повідомляють, що проблеми «Escada» почалися ще до нинішньої кризи – кілька років компанія була збитковою. Попереду –  реструктуризація, суд вже призначив розпорядника майна.

Це не перше банкрутство в історії «Escada».

Компанія була заснована в 1976 році, подружжям Маргарет і Вольфгангом Лей. Маргарет закінчила кар'єру супермоделі, а Вольфганг був бізнесменом. Назва компанії запозичена від імені ірландського скакуна, який переміг на скачках, на яких було присутнє подружжя.

Пік популярності «Escada» припав на 1990-і роки, коли вона була одним із найвідоміших виробників жіночого одягу класу люкс,. В той час колекції представляли Клаудія Шиффер, Сінді Кроуфорд і Наомі Кемпбелл, а одяг цього бренду носили принцеса Діана і шведська кронпринцеса Вікторія.

У 2009 року компанія оголосила про банкрутство, тоді її купила родина індійського мільярдера Лакшмі Міттала. Керувати компанією стала його невістка Мегха Міттал. Торік «Escada», все ще збиткова, була продана інвестфонду Regent.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Більше оголошень