Міськрада Рівного звернеться до Авакова

Проситиме за колегу-депутата

Звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова розглянуть депутати на одній з найближчих сесій. У ньому

проситимуть взяти під особистий контроль розслідування справи щодо кидання вибухівки у будинок депутата міськради Юрія Осіпчука, який також є начальником облуправління охорони здоров'я.

Ось текст звернення: 

Авторами його стали 

Сергій Паладійчук, Богдан Гапяк, Маріян Года, Ігор Ковалець, Олександр Довжаниця, Сергій Васильчук. 

Нагадаємо, що гранату у будинок Юрію Осіпчуку кинули у ніч з 9 на 10 жовтня. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень