Пані Міністр соцполітики подала у відставку. Хто буде на місці Лазебної?

На цій посаді вона пробула понад 2 роки

Очільниця Мінсоцполітики Марина ЛАЗЕБНА

Пані міністр соціальної політики України Марина Лазебна подала у відставку. Відповідна заява надійшла до Верховної Ради, про що сьогодні ввечері повідомив представник Кабміну у парламенту Тарас Мельничук.

Нагадаємо, що Марина Лазебна очолює Мінсоц уже понад 2 роки – з березня 2020-го.

До того керувала Державною соціальною службою (з 2013 року).

Про відставку говорили ще тиждень тому

Ще 7 липня нардеп від фракції «Голос» Ярослав Железняк писав у Telegram, що Марину Лазебну можуть відправити у відставку.

А новим міністром може стати керівник департаменту соціальної політики та охорони здоров'я в Офісі президента Оксана Жолнович.

Виходить, відставка Мінсоц ще сильніше оновить початковий склад Кабміну. Від оригінального складу уряду Шмигаля, призначеного в березні 2020 року, там залишиться лише 27,2% міністрів, - зауважив Железняк.

Зберегли свої посади, мовляв, лише 7 міністрів, включаючи Лазебну. Інші були призначені пізніше, переведені на інші посади або вже кілька разів переназначені.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень