Мешканцям Рівного додали грошей на «теплі» кредити

Окрім державної компенсації частки кредитів на заходи з енергозбереження, вони можуть отримати і компенсацію з обласного бюджету

Обласну програму відшкодування "теплих" кредитів запровадили торік. Вона діяла паралельно з державною. Відповідно, до її умов рівнянам компенсували 15% "тіла" кредиту.

Торік в обласному бюджеті на "теплі" кредити заклали 1 мільйон гривень. Цього року заклали спочатку 1,5 мільйона гривень, а на останній сесії Рівненської облради додали  ще стільки ж. Тобто вийшло, що цього року на відшкодування "теплих" кредитів сума втричі більша, ніж торік.  

Цього року коштами з обласного бюджету на відшкодування "теплих" кредитів уже скористалися 3 тисячі 27 мешканців Рівненщини. 

До речі, у деяких районах люди можуть отримати компенсації кредитів не тільки з державного й обласного, а також і з районного чи міських бюджетів. Так, у Дубровицькому районі таким чином можуть погасити 9,5% кредиту, Здолбунівському - 5%, у Рівному -9,5%.

Нагадаємо, що отримати "теплий" кредит можна на встановлення металопластикових вікон, негазових котлів, сонячних колекторів, утеплення будинків тощо. Такі кредити надають у державних банках - "Ощадбанку" та "Укргазбанку".

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень