«Є шанс відмовитись від російського газу» – Хомко

В Рівному економитимуть енергію

У Рівному вперше стартували дні сталої енергії  рамках підписання угоди з Асоціацією «Енергоефективні міста України». Угода зобов’язує зменшити витрати електроенергії та викидів СО2.

За словами очільника міста Володимира Хомка, заощадження енергії в Україні по важливості стоїть на другому місці після війни:

 - Я без лишнього пафосу скажу. Економія енергетичних ресурсів стоїть на другому місці, після того, що в нас йде війна.  Тому що не менш важливо зменшити залежність від Росії як мінімум по споживанню газу. І є шанс відмовитись від цього газу.

Між тим, експерт з енергозбереження Асоціації «Енергоефективні міста України» Дмитро Леськів розповів, що за вісім років кількість міст в Асоціації збільшилось більше, ніж у десять разів:

- Ми не пропагуємо себе, ми не заохочуємо вступати в наші ряди. Міста самі виключно добровільно приєднуються. Тому що усвідомлюють, що не можна існувати і жити, як жили, далі - не задумуючись, не управляючи ефективно енергією.

Додамо, що Дні сталої енергії у Рівному проходитимуть з 16 до 20 вересня. Щоденно з 18:00 до 20:00 на Майдані Незалежності відбуватиметься демонстрація цікавих та мотивуючих коротких фільмів на тематику створення та діяльність ОСББ, енергоефективні заходи та виготовлення сонячних водонагрівачів власноруч.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень