Березнівщина краща з енергозбереження

За підсумками реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» Березнівський район визнано одним з кращих

З чотирьох запланованих у 2015 році мікропроектів у Березнівському районі реалізовано три. Так, громадою села Тишиця впроваджено енергозберігаючі технології шляхом влаштування вуличного освітлення, а саме - встановлено трансформаторну підстанцію та побудовано мережу вуличного освітлення з 14 світлодіодними світильниками потужністю 55 Вт. Другим реалізованим проектом стало впровадження енергозберігаючих заходів в ДНЗ села Малинськ шляхом утеплення фасаду та встановлено четверо металопластикових дверей. Аналогічний проект щодо утеплення фасаду дошкільного навчального закладу реалізовувався громадою в селі Бистричі.

Уже у 2016 році на Березнівщині займуться виготовленням проектно-кошторисної документації на проведення робіт в напрямку енергозбереження дитячого садочку «Теремок» в місті Березне та розроблення мікропроектної пропозиції.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень