Мешканцям Рівненщини пропонують відзначати додатково два свята

Але лише на рівні області і тільки цього року

У Рівному вже є барельєф В'ячеславу Чорноволу у центрі міста з його словами "Україна починається з тебе"

Відповідний проект рішення на розгляд сесії подав заступник голови Рівненської обласної ради, "свободівець" Олексій Бучинський. Зокрема, він пропонує урочисто відзначити:

24 грудня - 80 років з Дня народження В’ячеслава Чорновола - багаторічного політичного в’язня радянських концтаборів, одного з лідерів українського правозахисного руху, громадського та політичного діяча;

 

21 жовтня - вшанувати українських жертв радянської операції «Захід», зокрема 70 років від початку проведення примусової депортації близько 80 тисяч українців із Західної України до Сибіру.

Цей проект рішення розглянуть на одній з найближчих сесій Рівненської облради. Тож лише після цього стане відомо, чи відзначатимуть в області ці дати. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: свята
Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень