Мешканця Рівненської області, який хотів стати терористом, звільнили від кримінальної відповідальності

Він зізнався про свої наміри правоохоронцям

26-річний мешканець Сарненського району мав намір вступити до складу одного із незаконних збройних формувань так званих «ДНР» та «ЛНР». У серпні минулого року він телефонував керівникам окремої механізованої бригади терористичної організації та одержав інформацію щодо вступу в її ряди.

Однак, розчарувавшись в діяльності незаконних збройних формувань, сарненчанин передумав, та в жовтні минулого року щиросердно зізнався у вчиненому працівникам Служби безпеки України. Згідно із законодавством України, особа, яка добровільно повідомила правоохоронцям про терористичну діяльність і сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, звільняється від кримінальної відповідальності.

Враховуючи вказаний факт, прокуратура Рівненської області скерувала до суду клопотання про звільнення молодика від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, раніше у Рівному СБУ викрила агента російських спецслужб.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень