ON-LINE

«А вас, из СБУ, я попрошу остаться!»

понеділок, 30 листопада 2015
Керівника СБУ у Рівненській області викликають на розмову

Василь Бедрій

Журналісти Рівного прагнуть відкритої розмови з Василем Бедрієм – начальником управління СБУ у Рівненській області. Полковник Бедрій сам родом із Хуста, служив в АТО, а з 10-го серпня 2015 р. очолює СБУ на Рівненщині.

Ідею поспілкуватися з ним висунув журналіст і представник ГО «Антикорупційний моніторинг» Юрій Дюг. Його почин підтримали журналісти, які представляють більшість ЗМІ Рівного.

 

Журналісти запрошують начальника управління СБУ в Рівненській області на побачення. Журналісти провідних рівненських вида...

Posted by Юрій Дюг on 28 листопад 2015 р.

Чи погодиться Василь Бедрій на розмову?

Це складне запитання, бо загалом сила СБУ та всіх інших «секретних відомств» таких як ЦРУ, Моссад, ФБР та МІ-6 ґрунтується на таємності. На тому, що про їх реальну роботу нікому нічого невідомо.

Звідси виникає типова серед звичайних людей міфологізація роботи цих служб. Приписування їм якоїсь надзвичайної сили та могутності. Насправді ж це достатньо бюрократичні структури з величезною масою непотрібної писанини, яка й забирає більшість їхнього часу. Проте не весь.

Наприклад, якби розмова з полковником Бедрієм відбулася, то редакція «Радіо Трек» воліла б почути відповіді на наступні запитання:

 • Чи правда, що видобуток бурштину на Рівненщині «кришує» частково Міліція, частково Прокуратура, а частково – СБУ?
 • У ніч з 25-го на 26-е листопада з Рівненського обласного управління міліції викрали 80 тисяч доларів і 136 кілограм бурштину. Чи правда, що цю крадіжку здійснило СБУ?... Чи це справа рук самої міліції?
 • Коли взагалі у нас, на Рівненщині, припиниться бурштинова вакханалія?... Що з цього приводу думає новоспечений керівник таємної служби?

 

Враховуючи, що Василь Бедрій лише нещодавно очолив Службу і фізично не міг мати відношення до вказаних проблемних питань, ми припускаємо, що він цілком здатен погодитися на відкриту розмову із журналістами Рівненщини.

Що з того вийде – побачимо, але свої запитання (деякі) ми вже озвучили.

М.Кульчинський Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

 • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

  Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
 • Знайдено автомобіль Таврія Славута

  У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
 • Загублено документи на прізвище Бульда

  В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного