Що медична реформа змінить для вагітних: до яких лікарів звертатися

Підписна кампанія з лікарями збила з пантелику рівнянок

Чи впливає кампанія підписання декларацій з лікарями  на процес спостереження за вагітністю – із таким запитанням звертаються рівнянки у редакцію Радіо Трек.

Реформа медицини лише розпочалася, і підписання декларації – це перший етап, каже заступник начальника міського управління охорони здоров’я Вікторія Покоєвчук. Тож, вона запевнила - жінкам при надії хвилюватися нічого, бо жодних змін поки не буде.

Вони і надалі спостерігаються у лікаря жіночої консультації, говорить Вікторія Покоєвчук:

- Лікар загальної практики сімейної медицини, відповідно до своїх функціональних обов’язків, безумовно, може вести вагітність без ускладнень. Терапевт і педіатр займатися такою роботою, безумовно, не буде.

 

Але, враховуючи, що ми ще на початку шляху, жіночі консультації продовжують працювати. І ті лікарі, які працюють в жіночих консультаціях, продовжують виконувати свої функціональні обов’язки. В тому числі і нагляд за вагітністю.  

Вікторія Покоєвчук нагадує, що приписна кампанія стосується лише вибору лікаря первинної ланки.

І якщо ви не визначитеся з ним навіть до кінця року, ви все одно не залишитеся без медичної допомоги.

Чиновниця переконує, що остерігатися медичної реформи не варто, адже гірше, ніж є – точно не буде. 

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Ілона Радзівіл Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень