Майже чверть рівнян мають право на безкоштовний проїзд

Проте, пільги відмінила держава

Майже 60 тисяч рівнян мають право на пільговий проїзд. Серед них, переважно, діти з багатодітних сімей, інваліди та пенсіонери. Нагадаємо, з 1 червня Законом України скасовано пільги на безкоштовний проїзд у транспорті для п’ятьох категорій, зокрема для учасників війни, дітей війни та ветеранів праці. До цього пільгових категорій в законодавстві було понад 40.

Нагадаємо, ще торік держава компенсовувала тролейбусному управлінню кошти за проїзд пільговиків. За 2015 рік з держбюджету перерахували 14,5 млн субвенцій, втім, ще залишився мільйон боргу.

Нагадаємо, міський голова Рівного пообіцяв, що в Рівному пільговий проїзд не відмінять, зокрема і знижку на проїзд у тролейбусах школярам та студентам. На це з міського бюджету надали 16 мільйонів.

Нагадаємо, саме через тиск держави на міський бюджет Володимир Хомко збирався у столицю на мітинг.

Втім, за словами начальника міського управління транспорту і зв’язку, це 22 гривні на одного пільговика, за які він може 7 разів проїхати у маршрутці та 14  - у тролейбусі.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень