Кого на Рівненщині відвідають соціальні працівники у грудні

У першому місяці зими вони планують проконсультувати жителів п'яти районів

У грудні соціальні працівники планують проконсультувати жителів 36 сільрад області.

У «мобільних офісах» можна дізнатися про призначення субсидії, соціальних допомог, надання пільг, встановлення статусу багатодітної сім'ї, призначення та перерахунку пенсії, соціальний захист демобілізованих, членів сімей загиблих у АТО й соціальний захист родин внутрішніх переселенців.

Цього тижня працівники «мобільних соціальних офісів» працюватимуть у п’яти районах області. Зокрема, сьогодні вони консультують жителів Хорівської та Розвазької сільрад на Острожчині та Пляшівської, що на Радивилівщині, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Завтра соціальні працівники відвідають Омитську та Сенчицьку сільради у Зарічненському, Городищенську у Рівненському, а 4 грудня – Сновидовицьку у Рокитнівському районах.

Наступного тижня отримати консультацію у працівників «мобільних соціальних офісів» можна буде у Березнівському, Демидівському, Дубенському, Здолбунівському, Корецькому, Костопільському, Радивилівському та Рокитнівському районах.

Графік запланованих виїздів «мобільного соціального офісу» області на грудень 2015 року можна переглянути тут.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень