Майбутньому «Музею «Вереса» вже дарують картини (ФОТО)

Зокрема, відомий рівненський художник Віктор Гвоздинський подарував Народному клубу одну зі своїх робіт

На картині зображена футбольна сутичка. Як відзначає митець, саме так він бачить цю гру. Щоправда, гравці на картині одягнуті не в кольори «Вереса», однак, Віктор Гвоздинський жартома пообіцяв, що намалює полотно і для них.

Картину під назвою «Футбол» Віктор Гвоздинський створив ще в 2014 році, тобто, до заснування сучасного Народного клубу. Як відзначає художник, сам дуже любить цей вид спорту, і подарувати картину «Вересу» вирішив «на удачу»:

Одна з моїх робіт, яку я малював так спонтанно, мені подобається спорт. Я вирішив подарувати нашому клубу футбольному «Верес», побажати йому більш вдалих успіхів, щоб було менше невдач, а було більше перемог.

Як відзначив віце-президент НК «Верес» Олексій Кривешеєв, поки твір висітиме у Veres Place у Покровському. Втім, народний клуб планує створити власний музей. Попередньо, розташовуватиметься він в кімнаті на стадіоні «Авангард». Можливо, саме туди згодом переїде подарована картина.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень