Майбутньому «Музею «Вереса» вже дарують картини (ФОТО)

Зокрема, відомий рівненський художник Віктор Гвоздинський подарував Народному клубу одну зі своїх робіт

[media=69956]

На картині зображена футбольна сутичка. Як відзначає митець, саме так він бачить цю гру. Щоправда, гравці на картині одягнуті не в кольори «Вереса», однак, Віктор Гвоздинський жартома пообіцяв, що намалює полотно і для них.

[media=69955]

Картину під назвою «Футбол» Віктор Гвоздинський створив ще в 2014 році, тобто, до заснування сучасного Народного клубу. Як відзначає художник, сам дуже любить цей вид спорту, і подарувати картину «Вересу» вирішив «на удачу»:

Одна з моїх робіт, яку я малював так спонтанно, мені подобається спорт. Я вирішив подарувати нашому клубу футбольному «Верес», побажати йому більш вдалих успіхів, щоб було менше невдач, а було більше перемог.

[media=69954]

Як відзначив віце-президент НК «Верес» Олексій Кривешеєв, поки твір висітиме у Veres Place у Покровському. Втім, народний клуб планує створити власний музей. Попередньо, розташовуватиметься він в кімнаті на стадіоні «Авангард». Можливо, саме туди згодом переїде подарована картина.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень