![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Начальник міського управління культури і туризму Рівного Тарас Максименко прокоментував випадок, що виник у музичній школі №2 Рівного.
Як ми писали, дітям у музшколі на урочистостях з нагоди початку навчального року повідомили про неприйняття на навчання. У ситуації розбиралася депутатська комісія міськради Рівного з питань освіти. Втім, розв'язок ситуації - звільнення вчительки - не сподобався батьку ображеної дитини.
Начальник міського управління культури і туризму Рівного Тарас Максименко розповів, що директор музшколи №2 провів службове розслідування, встановив всі некоректності, які були допущені, ким вони були допущені. В результаті, на ім'я дирекції школи надійшла заява про звільнення за власним бажанням від викладачки гри на сопілці. Вона, пояснив Тарас Максименко, в силу тих чи інших причин, напевно, відчуває відповідальність за цю ситуацію. Втім, на її місце прийнято іншого викладача. І оскільки деякі батьки хотіли, щоб їхні діти займалися саме у нині звільненої вчительки, вони музичну школу залишили. Тому з'явилися місця у музшколі для тих дітей, які досі були зараховані у резерв.
Щодо тих, хто винен у цій ситуації, Тарас Максименко прокоментував так:
Зараз вчителька говорить, що це - з вини завучів. Завучі говорять, що жодного разу за скільки років існування школи (а принцип відбору у підготовчу групу один і той самий, він не змінюється яку енну кількість років) така ситуація виникла вперше. Тому директору видніше. Він провів службове розслідування. Знову ж таки скажу, що управління культури координує ситуацію. Ми не втручаємося у внутрішню ситуацію колективу.
Також Тарас Максименко запевнив, що звільнену вчительку ніхто не карав і не змушував писати заяву на звільнення.
Хто знає директора музшколи №2, це високоінтелігентна людина. Колектив дуже любить його. І жодних подібних речей не міг допустити.
Щодо того, що батьки вели дітей у музичну школу до конкретного викладача, зокрема до вчительки, яка звільнилася, то на це Тарас Максименко заявив:
Музшкола №2 - не приватний заклад. Це у приватному закладі обирають собі викладача. У цьому випадку вони йшли у клас сопілки. І викладач сопілки у школі є.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Відомо скільки дітей навчатиметься у школах області
«Першокласники на перерві не повинні бігати й стрибати», - рівнянка про батьківські збори у школі
У Рівному археологи розкопали нову знахідку
Корупція в освіті: керівника ВУЗу затримали за 5 мільйонів хабара (ФОТО)
«Ні» червоній ручці та домашнім завданням: зміни в системі освіти
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК