Люди Фірташа: змінити місце реєстрації «Рівнеазот» нас змусила… «Укрпошта». Чи як це розуміти?

Тепер Городок потоне в сотнях мільйонах гривень? (АК)

Усі колажі та ілюстрації в матеріалі - наші

Останні дні певні кола Рівного живуть розмовами про те, що наша громада втратила одне з ключових джерел надходжень до міського бюджету: ПРаТ «Рівнеазот» перереєструвалося в Городок. В Городоцьку ОТГ.

Тож тепер свої 120-130 мільйонів гривень з податку на доходи громадян (своїх працівників) «наш» АЗОТ почне щорічно сплачувати не в бюджет м. Рівне, а в скарбницю Городка.

ЯК ТАК СТАЛОСЯ? ЧОМУ?

З цього приводу ми отримали роз’яснення від Group DF, де DF це, як не важко здогадатися, – Дмитро Фірташ. Позиція людей Фірташа  зводиться до того, що в усьому винна... «Укрпошта».

Судіть самі:

ЗМІНА АДРЕСИ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ПРАТ «РІВНЕАЗОТ» – ВИМУШЕНИЙ ЮРИДИЧНИЙ ЗАХІД

«До 12.05.2021 юридична адреса підприємства була 33017, м. Рівне-17. Ця адреса була прив’язана до відділення Укрпошти №17.

05.04.2021 надійшов офіційний лист «Укрпошти» щодо припинення діяльності та ліквідації відділення №17 та відповідне розірвання Договору оренди приміщення, в якому знаходилося це відділення.

Відповідно до наказу Державного комітету зв’язку та інформації України №121 від 18.11.99, поштові індекси присвоюються всім відділенням зв’язку, а разом з припиненням діяльності відділення стає нечинним поштовий індекс.

Таким чином, разом з ліквідацією відділення зникла адреса 33017, м. Рівне-17, яка була офіційною адресою ПрАТ «РІВНЕАЗОТ».

Відповідно до вимог ст. 93 Цивільного кодексу України, місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) і здійснення управління та обліку.

Нерухоме майно підприємства, а також офіс, з якого проводиться щоденне керування, розташовані за адресою: Рівненська область, Рівненський район, село Городок, вул. Штейнгеля Барона, буд. 139а. Господарська діяльність також здійснюється за вказаною адресою.

Таким чином, зміна відомостей про місцезнаходження юридичної особи ПрАТ «РІВНЕАЗОТ» була вимушеною дією, вчиненою з причин, незалежних від підприємства.

У випадку, якби відомості про юридичну особу не були зміненні, у підприємства надалі виникли б проблеми з вчиненням реєстраційних та нотаріальних дій у зв’язку з фактичною відсутністю такої адреси», – пояснила юридична служба ПрАТ «РІВНЕАЗОТ».

 

ПРИ ЦЬОМУ:

Пресслужба підприємства наголошує, що зміна адреси реєстрації ПрАТ «РІВНЕАЗОТ» не вплинула на обсяг податків, які підприємство сплачує у бюджети – як місцевого, так і державного рівнів.

Зокрема, всього за 6 місяців 2021 року ПрАТ «РІВНЕАЗОТ» сплатив 152,4 млн грн податків.

 

З них в місцевий бюджет – 53,5 млн грн податків, в державний – 98,8 млн грн.

Від Редакції:

Можна передбачити, що на наступних місцевих виборах усі головні політичні гравці Рівного кинуться балотуватися... в Городок.

Особливо, коли там ще й запрацює «Кроноспан» та разом з ним і т. з. «меблевий кластер».

Нас може чекати «велике переселення народів». Поближче до грошей))

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень