Бобровська з «Голосу» руками своєї подруги-однопартійки хоче знищити «Танчика» в м. Рівне? (ФОТО)
Це питання має розглядати спецкомісія: Дещо про Задоволення та Біль (АК)
«Що його робити, коли нема роботи», - співав колись гурт «ВВ». Цей рефрен добре підходить до діяльності народного депутата Бобровської.
Вона рівнянка.
Чи пам’ятаєте ви хоч щось добре від цієї депутатки – зроблене нею для м. Рівне?
Як виглядає, 90% її розумової діяльності тут зайняті – декомунізацією та, зокрема, милим серцю десятків тисяч рівнян «Танчиком».
От запитайте будь-кого з журналістів, чим в першу чергу відома в Рівному Бобровська?
Вам всі скажуть – боротьбою за знищення «Танчика»
У потьмареному невідомо чим розумі цієї дівчини милий і безневинний танчик у скверику на Пивзаводі є ні чим іншим, як «символом КПРС».
Треба бути реально повернутим чи Закоханим в ту КПРС, аби бачити її всюди в місті і не давати людям спокою зі своїми примхливими видіннями.
Дійшло до того, що сьогодні міський голова Рівного Олександр Третяк повідомив на Радіо Трек, що завтра десь буде засідати якась спільна комісія – обласного та міського управлінь культури, де вирішуватиметься – що робити з «Танчиком».
Бо, мовляв, от є ідея його декомунізувати під корінь, а управлінням культури в м. Рівне, при тій нагоді, керує саме подруга та однопартійка Бобровської, тож нема тепер Рівному на те ради і доведьться наш «Танчик» – прикольну та милу скульптурну забавку дітлахів Рівного – зносити і руйнувати.
Та руйнувати і зносити, аби лиш Бобровській було приємно.
Олександр Третяк згадує про «Танчик» десь вже після «екватору» розмови:
Воно то можна, безперечно, і знести, але є одне «але».
Той «Танчик» нікому не заважає, і ніякої «комуністичної ідеї» нікому не несе. Люди, які стверджують протилежне, посутньо, «маніяки».
Якщо не вірите, то поступіть демократично і проведіть у Рівному референдум.
Ви побачите – 90% вам скажуть, що цей «Танчик» – це мила іграшка і дуже прикольна штучка, якої немає в жодному іншому місті України, а в нас є.
І, якби його не було, а ми раптом вирішили спорудити ось таку «радість для малечі» власними силами, то це б коштувало певно кілька (якщо не кілька десятків) мільйонів гривень.
І от він у нас є, цей Танчик, але нас, фактично, примушують знищити цю великогабаритну дитячу іграшку в угоду якимось макабричним, садистичним і руйнівним потягам народної депутаткині.
Адже нікому, крім неї, погодьмося, не виникає в голові бажання цього Танчика навіщось зносити. А їй – як тій Іродіаді – просто світ не милий, поки не втолиться її голосне бажання.
Здавалося б, якщо ми вже хочемо бути європейцями, то давайте просто збережемо цей «Танчик» як атракцію та артоб’єкт.
Пофарбуймо його в рожевий чи якийсь інший «мирний» колір.
Хай стоїть собі і веселить людей та тішить око. як приклад такого собі артперфомансу. Хай приваблює на Пивзавод містян, а до Рівного – туристів. Хай несе людям – позитив.
І буде ось така у нас мирна «декомунізація по-рівненськи». І хай про неї дізнається вся Україна.
Чому ні? Звідки цей садистичний потяг до потворного нищення та руйнування?
Окремо кілька слів безпосередньо до п. Третяка.
Шановний міський голово,
Якщо Ви дозволите Бобровській руками підпорядкованого Вам управління культури знищити милий серцю багатьох тисяч рівнян безневинний «Танчик», то тим самим ви їх – образите.
Сильно
Для багатьох тисяч ви знищите милий спогад їхнього дитинства. Комусь це буде неприємно, комусь це буде – боляче. І питання навіть не в тому, кого більше. Проблема в тому, що Ви як проповідник маєте знати: Біль є набагато сильніша емоція, ніж Задоволення.
Так, Бобровьська відчує своє холодне садистичне задоволення, коли побачить руїни маленького «Танчика», але десятки тисяч рівнян відчують – Біль.
І для Вас це має бути важливим, бо для Вас особисто цей біль – знаменуватиме – Кінець безхмарного і романтичного періоду у стосунках з містом та його громадою.
Ваші емоційні стосунки з містом, до якого Ви приїхали дорослим, і якого ніколи не бачили дитиною, дадуть тріщину. Непоправиму.
Воно Вам дійсно треба?
Від Редакції
АК - авторська колонка: всі думки в матеріалі авторські
Радіо Трек: НОВИНИ