«Ми дотримались своїх зобов’язань, скоро завод запрацює», - виконавчий директор Kronospan у Рівному (ВІДЕО)
Про інвестиції, суд з «Екоклубом» та дотримання екологічних норм говорили у «ТрекТок»
Деревообробний завод Kronospan в Городку стане одним з найбільших деревообробних підприємств в Україні.
Інвестиційний проєкт вважають наймасштабнішим на Рівненщині, адже може сягнути понад 400 мільйонів євро.
Нині у Городку триває будівництво нових складських та виробничих приміщень, спорудження лінії з виробництва та ламінування ДСП, ми проводимо реконструкцію всієї інфраструктури промислової зони.
- Наразі тільки у будівельно-монтажних роботах в Городку через підрядні компанії залучено майже 600 мешканців Рівненщини.
Впровадження проєкту передбачає дві фази: створення виробництва ДСП (понад 200 мільйонів євро інвестицій, 200 робочих місць); створення виробництва OSB (ще 200 мільйонів євро та 200 робочих місць).
Середня заробітна плата на підприємстві становитиме 15-18 тисяч гривень на місяць, що суттєво перевищує середній рівень оплати праці в регіоні, - повідомив виконавчий директор ТОВ «Кроноспан Рівне» Павло Пильтяй.
Вже зараз, завдяки приходу компанії Kronospan, Рівненщина стає центром не тільки деревообробки, а й меблевого виробництва.
На Рівненщині вже працюють потужні виробники меблів «Морган Феніче», «Ескада М» та інші.
У 2020 році данська компанія HJORT KNUDSEN розпочала реалізацію інвестиційного проєкту зі створення виробництва дизайнерських крісел на околицях Рівного, повідомив Павло Пильтяй:
- Параметри проєкту HJORT KNUDSEN: 13 млн євро іноземних інвестицій, понад 1000 нових робочих місць. Цьогоріч у Рівному відкрилось і представництво однієї з провідних мереж меблевої фурнітури «Віяр». І це тільки початок.
Відповів Павло Пильтяй і на запитання щодо суду з «Екоклубом». Зокрема і про той факт, що Kronospan, як і обіцяли інвестори, придбав сучасне автоматичне обладнання моніторингу стану повітря.
Обладнання австрійського виробництва, повністю сертифіковане в Україні. Вимірює задані показники повітря постійно, в автоматичному режимі.
Онлайн показники передаються на інтернет-сайт, або мобільний додаток. Фактично кожний мешканець громади може онлайн відстежувати стан повітря.
Але і тут є цікаві моменти – обладнання є, фахівці також, а от утримувати сам пост - дорого. Наприклад, Рівненський гідрометцентр, не зможе взяти на баланс сам пост.
Тож про все це, і не тільки, в ефірі Радіо Трек розповів Павло Пильтяй.
Радіо Трек: НОВИНИ