

І на скільки мільйонів гривень накрали лісу
Ліс на Рівненщині крали рідше й меншими партіями.
Торік лісівники склали понад 500 протоколів про лісопорушення і це майже двічі менше, ніж у 2018-му. Зменшилися й обсяги вкраденого – з 1322 до 859 кубометрів, повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
За фактами розкрадання лісу протягом року відкрили 11 кримінальних проваджень.
Для примусового відшкодування збитків у майже 4,5 млн грн до судів передали 131 справу.
В управлінні наголошують, що нерідко крадіжками лісу займаються організовані злочинні угрупування, які протистоять державній лісові охороні. У 2019-му на Рівненщині реєстрували випадки побиття лісівників і службового транспорту, а також погрози їм фізичною розправою.
А в будинок одного з лісничих Березнівщини у травні навіть закинули бойову гранату.
На сьогодні у кожному лісництві області працюють мобільні групи для боротьби з порушниками, а лісівники цілодобово патрулюють лісові масиви.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Які банани в магазині треба обходити стороною: це знає не кожен
Ніяка не Каменських: від якого прізвища відмовилася співачка багато років тому
Остання цифра в даті вашого народження розповість, що на вас чекає до кінця 2025 року
Фінансове процвітання – Тельцям, досягнення мети – Левам: гороскоп на 30 березня.
Пенсіонерам роздають новий вид посвідчень: як отримати і що робити зі старим
Микола Карпюк разом із дітьми висадив дерева у пам'ять про загиблих на Майдані (ФОТО)
На Рівненщині затримали молодика, який крав ліс у заповідній зоні
Краса осіннього лісу у Козлині вражає (ФОТО)
Близько 30 осіб повстали проти поліції, щоб ті не забрали трактор, викрадений з-під арешту
«Вже, мабуть, за лісом треба справляти поминки»: мешканці Рівненщини про фури з деревиною
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415