![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Їхня прерогатива – амбулаторне лікування, яке дешевше стаціонарного вчетверо
В Україні розпочалася реформа протитуберкульозної служби, яка стосуватиметься зміни фінансування системи протитуберкульозної допомоги, запровадження інноваційних протитуберкульозних препаратів та нових методів діагностики і лікування.
Рівне стало першим містом, де провели спеціальний тренінг «Формування толерантного ставлення у медпрацівників до хворих на туберкульоз».
Про зміни детальніше розповів заступник голови правління БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» Євгеній Баборикін:
Має бути об’єднання двох спеціальностей пульмонології та фтизіатрії в одну – пульмонологію. Процес амбулаторного лікування туберкульозу ляже на плечі первинної ланки, сімейних лікарів. Інтенсивну фазу люди й надалі лікуватимуть у стаціонарі, але кількість днів, які вони там проведуть, зміниться. Так лікують в усіх цивілізованих країнах. Ніде і нікого не тримають в стаціонарі стільки, скільки тримають в Україні. Тому в нас так багато випадків повторного інфікування, інфікування іншими формами туберкульозу. Ми потребуємо змін і тому, що амбулаторне лікування не лише ефективніше, а й в 4 рази дешевше, ніж стаціонарне.
Крім реформи та ситуації з туберкульозом в Україні, медикам повідомили про важливість толерантного ставлення до хворих на туберкульоз. За словами організаторів тренінгу, їх завдання - знизити рівень дискримінації пацієнтів з туберкульозом та осіб, уразливих до інфікування.
До слова, за останній рік на Рівненщині рівень поширеності туберкульозу знизився до 43,5 випадків на 100 тис. населення. Щорічно від туберкульозу в області помирає близько 60-100 осіб.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК