Лікувальні грязі знайшли на Рівненщині. Шукають інвестора

В Демидівському районі

Лікувальні грязі можуть стати новою приманкою для туристів на Рівненщині. Вони розташовані на території колишнього місця видобування торфу в урочищі Вичивки біля Хрінницького водосховища.

Там лишилися заповнені водою торф’яники. Одеський  науково-дослідний інститут виявив у цих грязях багато лікувальних властивостей, каже перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Готовий взятися за розвиток медичного туризму дитячий санаторій «Хрінники», розповідає чиновник:

Як інформував директор, вони відповідно і розробляли вже попередній проєкт. В такому випадку заклад повинен працювати цілодобово. Вартість такого проєкту - як мінімум 8 мільйонів гривень. Тож це потребує, звичайно, залучення коштів залучення інвестора.

Голова РОДА Віталій Коваль і керівник санаторію Олександр Олексюк.

Влада області уже шукає інвестора, каже чиновник. Нагадаємо, що область також шукає фінансову підтримку для реконструкції дамби на Хрінницькому водосховищі.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень