![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
В рівненських таборах триває перша зміна оздоровлення та відпочинку дітей.
Школярів вже приймають в закладах «Електронік-Рівне» (Рівненський район), «Агатівка» (Гощанський район), «Країна мрій» (Острозький район), «Веселка» (Радивилівський район), «Чайка» (Демидівський район), а також санаторії «Хрінники» (Демидівський район) та «Горинь» (Сарненський район). Із липня сезон відпочинку стартує і в таборах «Сигнал» Рівненського району та «Берізка» Дубенського району.
Нагадаємо, фінансування витрат на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій здійснюється за рахунок державного, обласного, місцевих бюджетів та спонсорських коштів.
Цьогоріч планують охопити послугами оздоровлення та відпочинку понад 55 тисяч дітей пільгових категорій, а це близько 36% школярів. На ці потреби, зокрема, спрямують 7 мільйонів гривень з обласного бюджету. Також, в нашій області заплановано організувати відпочинок для дітей зі Сходу, на що передбачили 199 тисяч гривень.
Крім того, вже з лютого 2018 року діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, відпочивають в УДЦ «Молода гвардія» та «МДЦ «Артек». За цей період в них оздоровили 167 та 175 дітей відповідно (по 5 змін).
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
На Рівненщині рибалки зарибнили водойму
На Рівненщині зменшилася кількість дітей, яких оздоровлювали за державний кошт
Краса найбільшої штучної водойми Рівненщини - з висоти пташиного польоту (АЕРОЗЙОМКА)
На Рівненщині особливо приймали дітей з Луганщини
Хтось на Рівненщину, а хтось у Європу: як оздоровлюють дітей
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК