На Рівненщині особливо приймали дітей з Луганщини

На Демидівщину знову повертається «Олімпійське літо»

У Демидівському районі знаходиться дитячий санаторій «Хрінники», у якому

оздоровлюються діти з Рівненської області спільно з дітьми із смт Станиця Луганська.

Оскільки в таборі багато місцевих дітей відпочивають щороку, то вони вже частково знайомі з програмою естафет і конкурсів, які в рамках «Олімпійського літа» проводять для них працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Для дітей з Луганщини, які увійшли до складу кожної команди, такі завдання були чимось зовсім новим.

У процесі виконання естафет вони достатньо добре впоралися і навіть встигли стати лідерами в своїх колективах. Для всіх учасників були запропоновані парні естафети, тому на дистанціях завжди перемагала командна злагодженість, а не особиста майстерність.

Після всіх п’яти завдань на третьому місці розташувалися «Шалені черепахи», команда «Орландо» зуміла здобути срібні нагороди, а золото виборола «Спарта».

По завершенню заходу організатори вручили переможцям і призерам естафет та конкурсів подарунки і нагороди від Відділення НОК України в Рівненській області.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень