Лікарі Рівненської обласної дитячої лікарні відзвітували про свої досягнення

За перше півріччя цього року

Кажуть відремонтували  декілька коридорів медзакладу та ціле відділення патології новонароджених. Також полагодили і фасад лікарні, привели до ладу сходи і спільно з Рівненськими активістами та юними пацієнтами розмалювали фронтальну стіну, на якій тепер зображені діти з тваринами. За цими роботами пильно стежила наглядова рада медичного закладу і своєю думкою про такі досягнення поділився її голова, Олександр Петровський:

- Рік назад ми навіть і уявити не могли, що в лікарні вібудуться такі структурні зміни. Не могли уявити, що так швидко відремонтують сходи. Термін менше року - це дуже серйозний показник. Мрія зробити не просто хорошу Обласну дитячу лікарню, а зробити, як мінімум, найкращий дитячий лікувальний центр в західному регіоні.

Крім того, вже з кінця цього року дітей обстежуватимуть новою рентгенівською системою. На закупівлю цього обладнання з обласного бюджету Рівненщини виділили більше 2,5 мільйонів гривень. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень